مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ های ساختمانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

سنگ اسلب تراورتن و قیمت فروش آن در محلات

آنچه در این مقاله می خوانید...

سنگ اسلب ایرانی در بازارسنگ داخل و خارجفروش اینترنتی سنگ تراورتن محلاتقیمت فروش سنگ اسلب تراورتنقیمت سنگ اسلب تراورتنسنگ اسلب تراورتن و ویژگی های آن
اسلب بوک مچ تراورتن

سنگ اسلب تراورتن در معادنی بسیار مشهور و معروف در محلات و شهرهای اطراف تولید و فرآوری می شود و قیمت فروش آن به تمام نقاط ایران امکان پذیر است.

اسلب سنگ ساختمانی

قیمت فروش سنگ در میزان خرید و ثبت سفارش اهمیت ویژه ای دارد چرا که قبل از ثبت سفارش میزان هزینه ها در نظر گرفته می شود.امروزه سنگ کاری مدرن در ساختمان ها انجام می شود اما در ایران در برخی نقاط و در متراژ های کم از سنگ کاری مدرن استفاده می کنند.

 

سنگ ها در خارج از کشور دیگر به صورت سنتی با ملات به دیوار چسبیده نمی شود. چون توانایی کارخانه جات برای تولید سنگ های ساختمانی به شکل اسلب و ابعاد بزرگ رفته بالا این اسلب ها  را به دیوار پیچ می کنند. در برخی دکوراسیون ها از اسلب های بوک مچ و فور مچ نیز استفاده می گردد.

لذا اهمیت تولید اسلب های سنگ ساختمانی بسیار افزایش پیدا می کند تا بتوان با محصول تولیدی خود را به کشور هایی دیگر صادر کرد.

تراورتن گردویی
تراورتن گردویی

سنگ اسلب تراورتن به صورت گسترده ای مورد استقبال قرار گرفته است و سنگ های:

 • تراورتن حاجی آباد
 • تراورتن آتشکوه
 • تراورتن گردوئی
 • تراورتن قرمز آذرشهر
 • تراورتن سیلور تکاب
 • و…

در ردیف سنگ های اسلب تراورتن قرار گرفته است.

سنگ اسلب ایرانی در بازارسنگ داخل و خارج

در سالهای گذشته سنگ های ساختمانی در ابعاد های قله بری تولید و فر آوری می شد اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی و وارد کردن دستگاههای برش و ایتالیایی کارخانه های سنگبری رو به تولید و برش سنگ با اره آورده اند تا هم از نظر ابعاد سنگ تولیدی و هم از نظر کیفیت بتوانند با بازار جهانی رقابت داشته باشند.

بهترین تراورتن ایرانبه دلیل اینکه سنگ های ساختمانی ایران جزو بهترین سنگ ها می باشند بنابراین سنگ اسلب ایرانی بهترین کیفیت را داشته و برای بازار صادرات هم با قیمت هایی جهانی بسیار عالی میتوان به فروش رساند.

 

سنگ تایل و اسلب

تفاوت سنگ اسلب و تایل در این می باشد که چون در برش سنگ با اره دقت دستگاه بالا می باشد ضخامت تولید سنگ 2 سانت کامل می باشد اما در برش های قله بریی که نتیجه ان تولید تایل از هر سنگی می باشد ضخامت سنگ از 1.7 سانت تا 2 سانت قابل تغییر می باشد.

برای مقیسه دو پلاک از یک جنس سنگ در یک ابعاد مثلا 40*40  با برش های متفاوت یکی با اره و دیگری با قله بر اممکن هست سنگی که با اره بریده شده ضخامت 2 سانت کامل و کیفیت ساب بهتری نسبت به دیگری داشته باشد که از لحاظ قیمتی هم روی آنها این تفاوت ها تاثیر خواهد گذاشت و قطعا قله بری با ضخامت نزدیک به 2 سانت ارزان تر خواهد بود.

فروش اینترنتی سنگ تراورتن محلات

سنگ تراورتن محلات در سراسر ایران شناخته شده هست و دلیل آن هم کیفیت سنگ محلات می باشد. این شهر به قطب سنگ تراورتن معروف شده است زیرا که بالغ بر پنج تا از بزرگترین معادن تراورتن ایران را در خود نهفته است. ازجمله این معادن :

 1. معدن تراورتن دره بخاری
 2. معدن تراورتن حاجی آباد
 3.  معدن تراورتن آتشکوه
 4. معدن تراورتن عباس آباد
 5.  معدن تراورتن آبگرم

را  می توان نام برد. هر کدام از تراورتن های تولیدی در این معادن جزوه بهترین های سنگ تراورتن هستند.در مجموعه شرکت ” تجارت لعل کیان ” فروش اینترنتی سنگ تراورتن محلات صورت می گیرید.

 

ما قادر هستیم تراورتن های محلات را به شکل کوپ و بریده به مشتریان خود ارائه دهیم.

قیمت فروش سنگ اسلب تراورتن

قیمت فروش سنگ اسلب تراورتن به میزان تقاضای بازار بستگی دارد و برای پیمانکاران و یا  مصرف کننده های عمده در شهر محلات این امکان فراهم است که بتوانند با کمترین قیمت و با کیفیتی برتر اقدام به خرید نموده و بهترین سنگ اسلب تراورتن تهیه و آماده سازی خواهد شد.

تراورتن قرمز آذر شهر
تراورتن قرمز آذر شهر

سنگ تراورتن و سنگ چینی سفید و همچنین سنگ مرمریت از جمله سنگ های ساختمانی هستند که به صورت اسلب هم در بازار داخلی مصرف می شوند و هم برای بازار خارجی برای صادرات از آن ها استفاده می شود.

اسلب تراورتن سیلور
اسلب تراورتن سیلور

قیمت سنگ اسلب تراورتن

قیمت فروش هر یک از انواع سنگ تراورتن یه عواملی مانند کیفیت، رنگ و تناژ مورد نیاز بستگی دارد و علاوه بر آن سنگ ها بر اساس معادنی که از آن استخراج می شوند طبقه بندی شده و برای فروش آماده می شوند.

نوع سنگ قیمت
اسلب تراورتن عباس آباد(سوپر) ۸۵۰۰۰۰
اسلب تراورتن عباس آباد(ممتاز) ۸۰۰۰۰۰
اسلب تراورتن عباس آباد(درجه یک) ۴۳۰۰۰۰
اسلب تراورتن حاجی اباد(ممتاز) ۲۲۰۰۰۰
اسلب تراورتن حاجی آباد(درجه یک) کرم ۱۷۰۰۰۰۰
اسلب تراورتن حاجی آباد(درجه دو) کرم ۱۲۰۰۰۰
اسلب تراورتن حاجی آباد(درجه یک) تیره ۸۰۰۰۰
اسلب تراورتن دره بخاری(سوپر)سفید ۷۱۰۰۰۰
اسلب تراورتن دره بخاری(درجه یک) کرم ۵۸۰۰۰۰
اسلب تراورتن سیلور ۴۵۰۰۰۰
اسلب تراورتن گردویی ۲۲۰۰۰۰

[box type=”info” align=”alignleft” class=”” width=””]این شرکت توانایی تامین متراژ بالای سنگ تراورتن را داراست و تمایل به همکاری با انبوه سازان را دارد.[/box]

سنگ اسلب تراورتن و ویژگی های آن

سنگ سفید عباس آباد از جمله معروف ترین سنگ های ساختمانی تراورتن است که در جهان مشهور بوده و اسلب سنگ تراورتن آن مورد مصرف بسیاری از پروژه ها قرار می گیرد.سنگ تراورتن عباس آباد به صورت :

 • تراورتن عباس آباد موج دار
 •  تراورتن عباس آباد بی موج
 •  تراورتن عباس آباد موج کبریتی
 •  تراورتن عباس آباد دنده گاوی
 • و….

تولید می شود که هر کدام به نوبه خود زیبایی منحصر به فردی دارند.

اسلب تراورتن عباس آباد
اسلب تراورتن عباس آباد

زیبایی و مقاومت بالا و صیقل پذیری بسیار خوب سنگ تراورتن آن را برای نمای ساختمان مناسب کرده است.

استفاده از اسلب سنگ ساختمانی در نزد بسیاری مورد پسند است و همین امر موجب شده است که شرایط فروش و پیش خرید و ثبت سفارش انواع اسلب تراورتن فراهم آید.

کتایون احمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ های ساختمانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

0 پاسخ به “سنگ اسلب تراورتن و قیمت فروش آن در محلات”

Call Now Buttonتماس بگیرید