مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ های ساختمانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

کوپ تراورتن عباس آباد

آنچه در این مقاله می خوانید...

کوپ سنگ تراورتنخرید کوپ تراورتن معادن ایران برای صادراتنحوه فروش و پیش خرید سنگ تراورتنویژگی های یک کوپ تراورتن
معدن عباس آباد

کوپ تراورتن عباس آباد از جمله سنگ های بسیار شناخته شده و مورد استقبال است که با رنگ های متنوع و درجه بندی کیفی به فروش می رسد.

بیشتر مصارف عمده و یا صادرات از طریق سفارش خرید به صورت کوپ سنگ تراورتن است. از جمله سنگ های تراورتن مشهور می توان به تراورتن عباس آباد، حاجی آباد، دره بخاری و کاشان اشاره کرد.

کوپ سنگ تراورتن

تراورتن یک سنگ آهکی است که در چشمه های آب گرم به وجود آمده. سنگ تراورتن بخاطر تنوع بالا و طرح رنگ که باعث گرایش معماران و صنعت ساخت و ساز به این سنگ زیبایی می بخشد.در کشور پهناور ما ایران ذخایر تراورتن متنوعی را در دل خورد جای داده است.

خرید کوپ تراورتن معادن ایران برای صادرات

خرید و فروش کوپ تراورتن بیشتر برای صادرات است. کشورهای اروپایی و آسیایی و همچنین کشورهای همسایه ایران مصرف کننده عمده انواع سنگ ایران از جمله انواع تراورتن هستند. سنگ تراورتن دارای برتری ها و مزایای فراوان است که مورد استقبال قرار گرفته است.

معدن کوپ سنگ عباس اباد در استان مرکزی شهرستان محلات واقع شده است، که قابل توجهی از نیاز های داخلی و برون مرزی و کارخانجات ها سنگ تراورتن را تامین می کنند. این سنگ ها را در معدن ها  با استفاده از سیم برش، برش می دهند و به صورت کوپ در می آورند.

تراورتن موج دار عباس آباد

برای فضاهای بیرونی ساختمان و همچنین برای کف و نمای ساختمان حتی به صورت تلفیقی از این سنگ استفاده می شود. کوپ تراورتن به صورت مستقیم از معدن استخراج می شود و بارگیری آن با شرایط مناسب و تحت قوانین گمرکی انجام می شود و به صورت مستقیم به بندر ارسال می گردد.

نحوه فروش و پیش خرید سنگ تراورتن

فعالیت سایت های مختلفی در زمینه خرید و فروش انواع سنگ تراورتن سبب شده است که خریدار با دقت و وسواس بیشتری دست به انتخاب بزند. میزان متراژ مصرفی و نوع و کیفیت سنگ و همچنین شهر و یا کشور مقصد و میزان تقبل هزینه ها از جمله عوامل تاثیرگذار در پیش خرید و یا خرید سنگ تراورتن عباس آباد است.

 

 معدن عباس آباد
معدن عباس آباد

ویژگی های یک کوپ تراورتن

هرکوپ سنگی ویژگی های خاص خود را دارد که عبارت اند از :

  1. تنوع در طرح و رنگ 
  2. ساب خوردگی عالی
  3. قیمت مناسب
  4. چسبندگی 
  5. وزن مناسب
  6. استحکام و مقاومت در برابر آب و هوای سرد و باران های اسیدی
  7. و …

این ویژگی هارا می توان نام برد.

 

 خطرات ناشی از بار گیری کوپ 

لیز خوردن سنگ هنگام بار گیری،ناهماهنگی،و… می تواند برای جانمان خطر ساز باشد.

 

به درستی می توانید با کارشناسان مجموعه مشاوره و راهنمایی لازم برای خرید را انجام دهید. هر چقدر رنگ سنگ به رنگ سفید نزدیک تر باشد می توان گفت که کیفیت و قیمت بالاتری دارد. پیش خرید سنگ و انتخاب نمونه های مورد نیاز به صورت اینترنتی انجام می شود و می توانید با در نظر داشتن لیست قیمت ها و کیفیت هر سنگ، کوپ تراورتن عباس آباد مورد نیاز خود را ثبت سفارش نمایید.

 

کتایون احمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ های ساختمانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

0 پاسخ به “کوپ تراورتن عباس آباد”

Call Now Buttonتماس بگیرید