مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ های ساختمانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات سنگ تراورتن ارزان قیمت به عراق

آنچه در این مقاله می خوانید...

صادرات سنگ تراورتن به عراقفروش اینترنتی انواع سنگ تراورتن  ارزان قیمتصادر کردن سنگ تراورتن به عراق
تراورتن ارزان قیمت

تراورتن ارزان قیمت و صادرات سنگ تراورتن یکی از سرمایه گذاری های بزرگ است که هم زمان با پیشرفت فناوری، انواع سنگ ارزان قیمت به عراق، سوریه، کشورهای حوزه خلیج فارس و کشورهای اروپایی را آغار کرده ایم.

اهمیت سنگ تراورتن جهانی است و به دلایل مختلفی از انواع سنگ تراورتن ایران برای صادرات استفاده می شود و البته کیفیت وتنوع سنگ های ساختمانی از جمله سنگ تراورتن آن را محبوب کرده است.

تراورتن ارزان قیمت
تراورتن ارزان قیمت

صادرات سنگ تراورتن به عراق

صادرات سنگ تراورتن از چند جهت برای تولید کننده و صادر کننده ایرانی اهمیت دارد.ابتدا این که سنگ تراورتن به جهت قیمت و کیفیت و نوع کوپ و معدنی که از آن استخراج می شود برای بسیاری از کشورها فرصتی ایجاد می کند که با توجه به شرایط اقتصادی خود اقدام به تهیه انواع سنگ تراورتن نمایند.

سنگ ساختمانی صادراتی
سنگ ساختمانی صادراتی

دیگر این که صادرات سنگ تراورتن به کشورهایی مانند عراق و کشورهایی که  در حال عملیات عمرانی هستند و ساخت و ساز در آن ها رونق دارد می تواند زمینه ساز همکاری های چند جانبه بین معدن کاران و شرکت ها و کارخانجات و کشورهای مقصد باشد.

سنگ  تراورتن ارزان قیمت به جهت این که بدون واسطه و مستقیم از معدن بسته بندی و بارگیری و حمل می شود از نظر اقتصادی مقرون به صرفه خواهد بود و از طرفی برای کشورهایی که با ایران مرزهای زمینی دارند و حمل و جاده ای در آن ها می تواند صورت بگیرد بر روی صادرات سنگ تراورتن می توان حساب کرد.

تراورتن ارزان قیمت
تراورتن ارزان قیمت

کشور عراق با توجه به این که سنگ تراورتن هم تنوع رنگ دارد و هم مصرف آن بسیار گسترده است بازار خوبی برای خرید و فروش و صادرات سنگ تراورتن به شمار می آید.

صادرات تراورتن موج دار
صادرات تراورتن موج دار

فروش اینترنتی انواع سنگ تراورتن  ارزان قیمت

فروش اینترنتی انواع سنگ تراورتن  ارزان قیمت

امروزه بازار خرید و فروش انواع محصولات و کالاها به صورت اینترنتی بسیار فعال است و برای این فعالین اقتصادی هم بتوانند در زمینه خرید و فروش و صادرات سنگ تراورتن فعالیت خود را دوچندان کنند که از طریق بازارهای اینترنتی بهترین و مرغوب ترین سنگ تراورتن را در اختیار شما قرار داده و از این جهت می توانید با دریافت اطلاعات در زمان اندک اقدام به خرید نمایید.

ایران از نظر تنوع سنگ های ساختمانی جزء 3 کشور برتر دنیا می باشد که از جمله این سنگ ها می توان به مرمریت، تراورتن، گرانیت، مرمر و ترااونیکس نامبرد که هر کدام  آن ها از کاربرد خاصی برخوردار است که بر اساس خصوصیات ذاتی برای نماهای داخلی خارجی ساختمان استفاده می شود.

صادر کردن سنگ تراورتن به عراق

صادر کردن سنگ تراورتن به عراق

کشور ایران یکی از با کیفیت ترین سنگ است که محصولات خورد را به کل جهان صادر می کنند.وقتی که حرف از صادرات سنگ به کار می آید، یکی از کشور هایی که به وفور برایشان سنگ صادر می شود کشور همسایه پر جمعیت و ثروتمند ایران عراق می باشد.عراق یکی از اولین بازاری است که مورد توجه واقع می شود.

بسیاری از کارخانجات سنگ که هیچ صادرات  به کشور های دیگر نداشته باشد که چندین بار تعامل و تجاوز پیمانکاران عرقی را داشته اند.بسیاری از سنگبری ها و کارگاه ها تجربه صادرات به عراق را در کارنامه خورد دارد که بیشترین تاجران صنعت سنگ دارای شناخت از بازار سنگ عراق هستند.از 10 میلیون سنگ صادراتی حدود 7 میلیون آن به کشور عراق صادر می شود.

برای اطلاعات بیشتر مشخصات خود را ثبت نمایید کارشناسان ما در زمان کوتاه با شما تماس خواهند گرفت.

کتایون احمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ های ساختمانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

0 پاسخ به “صادرات سنگ تراورتن ارزان قیمت به عراق”

Call Now Buttonتماس بگیرید