مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ های ساختمانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

سنگ کوپ چینی لایبید

آنچه در این مقاله می خوانید...

تعریف علمی سنگ چینیکاربرد سنگ چینیکوپ سنگ چینیقیمت سنگ چینی لایبیدمعدن سنگ چینی لایبید

سنگ کوپ چینی لایبید سنگی است که میان تاجران سنگ بسیار طرفدار دارد. این سنگ در حوزه صادرات کوپ جایگاه ویژه ایی دارد.سنگ چینی یکی از انواع سنگ ساختمانی است. خرید کوپ سنگ لایبید و فراهم نمودن بستر صادرات این سنگ را به ما بسپارید.شما می توانید سفارش تناژ مورد نیاز خود را به کارشناسان ما ارائه دهید.

تعریف علمی سنگ چینی

سنگ چینی که نام علمی آن کربنات کریستالیزه هست از کربنات کریستالیزه درشت بلور بافت گرانوتاپیک متجانس تشکیل شده است. سنگ چینی حاصل دگرگونی رسوبات آهکی می باشد که دانه های شکیل دهنده آن با چشم دیده می شود. سنگ چینی از نظر ساختار خیلی شبیه سنگ مرمریت هست.نام دیگر سنگ چینی کریستال هست که این نام گذاری بر می گردد به دانه های تشکیل دهنده سنگ چینی.

سنگ چینی
سنگ چینی

کاربرد سنگ چینی

این سنگ بیشتر در داخل ساختمان به کار می رود. برای مثال از سنگ چینی لایبید در دیوار پارکینگ، سنگ پله و پاگرد، دیوار نور گیر، نمای پشت، سنگ فرش آشپزخانه و جدول سنگی استفاده می شود.از سنگ چینی برای صنایع دستی و خلق تابلو های سنگی بسیار زیبا استفاده می شود.

فروش سنگ چینی لایبید

کوپ سنگ چینی

سنگ چینی در دو رنگ سفید و آبی موجود هست که برای صادرات بیشتر زمینه یا بوم سفید آن مورد استفاده قرار می گیرد. سنگ چینی در شهر هایی مانند نی ریز و قروه و لاییبید بسیار معروف هستند. سنگ های چینی این معادن بسیار پرفروش و البته از نظر قیمت به نسبت گران می باشند.

سنگ کوپ چینی لایبید برای صادرات بایستی شش بر برش باشد و البته بدون شکستگی تا خریدار رضایت کامل را داشته باشد.شما می توانید برای تهیه و خرید کوپ سنگ چینی لایبید با کارشناسان سایت کیان سنگ ارتباط بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید.

اسلب سنگ چینی
اسلب سنگ چینی

سنگ سفید لایبید با زمینه سفید رنگ و خطوطی نامنظم طوسی و مشکی در این رنگ سفید نمایان می شود. جنس بلوری این سنگ باعث شده که ساب و براقیت بسیار خوبی به خود بگیرد به خاطر این که این سنگ انعکاس ن.ر بسیار زیبایی دارد.

سورت های دیگر سنگ چینی سفید لایبید همان شفافیت و زیبایی را دارد تنها با این تفاوت که رنگ زمینه آن تیره تر است.

سنگ چینی لایبید را بیشتر به صورت اسلب برش داده می شود طرح های بوک مچ و فورمچ ستگ چینی لایبید را برای طرحی ساختمان ها استفاده می کنند.

فروش سنگ چینی لایبید

قیمت سنگ چینی لایبید

  • طرح و نقش سنگ
  • ضخامت سنگ
  • ابعاد سنگ
  • کیفیت و فرآوری سنگ

این سنگ بیشتر به صورت اسلب برش داده می شود که به سایز های دلخواه مشتری برش داده می شود سنگ چینی لایبید خریداران خوبی از کشور های همسایه حتی به صورت کوپ (خام) صادر میگردد.

انواع سنگ چینی

معدن سنگ چینی لایبید

معدن سنگ چینی لایبید در منطقه لایبید روستای رزکان در استان اصفعان واقع گردیده شده است.

برای ثبت سفارشات خود فرم مربوطه را تکمیل نماید همکاران ما با شما مشتری عزیز تماس می گیرند.

 

کتایون احمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ های ساختمانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

0 پاسخ به “سنگ کوپ چینی لایبید”

Call Now Buttonتماس بگیرید